İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

can-pulak.jpgArtık şunu kestirmeden söylemek gerekiyor.

Bize aldanmayacak, yanılmayacak, akşamdan düşündüğünü kimseye sormadan, danışmadan, görüşmeden sabaha hayata geçirmeyecek, devletin kuruşunu yerine harcayacak, ayağını yorganına göre uzatacak, harama giden tüm yolları kesecek ve dini siyasete alet etmeyecek bir iktidar lazım.

can-pulak.jpgKızılay Türkiye’nin en güçlü ve en saygın bir yardım kuruluşudur. Savaşta ve barışta halkımızın kara gün dostu olan Kızılay’ımız, aynı zamanda toplumsal dayanışmamızı da sağlar.
Yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme ve sağlık desteği veren Kızılay, ilkyardım bilincini geliştirir, sürekli kampanyalarla kan toplar, savaşta ve afetlerde çok önemli görevler üstlenerek yaralıların yardımına koşar, ölenlerin ailelerine sahip çıkar. Özetle şefkatli kollarıyla tüm zor durumdaki insanımızı sarıp sarmalar.

can-pulak.jpgŞimdi sizlere sevindirici bir gelişmeden bahsedeceğim. Hatta bir değil, birkaç sevindirici gelişme.
Öncelikle Yalova’daki Hayrettin Karaca Arboretum’un kapanmasının söz konusu olmadığını size müjdelemek istiyorum. Sosyal medyada sıkça yer alan kapanacağına ilişkin haberler, burayı gezen ve bazı personelle konuşan ziyaretçilerin verdikleri bilgilerden ve attıkları Twitlerden kaynaklanmış. Ben ve benim gibi düşünenler, bunları okuyunca büyük bir üzüntüye kapıldık ve böylesine değerli bir kurumun kapanmaması için elimizden geleni yapmaya başladık. Ben konuyu Bodrum Gündem ve Facebook’a yazınca, inanılmaz bir duyarlıkla karşılaştım ve çok mutlu oldum. Keşke aynı duyarlığı diğer çevre facialarında da görebilsek…

Sonraki

Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Otobüs Kazaları Ve Alınacak Önlemler Ele Alındı…
Milas Süt Birliği’nden 80 mahallede ücretsiz küpeleme hizmeti
Milas Türk Halk Müziği Derneğinden Teşekkür
Ülkü Ocakları Yeni Hizmet Binası Dualarla Açıldı
Domates İhracatı Sorunu Meclis'e Taşındı
Milas Belediyespor Midi Kız Takımı Göz Kamaştırıyor
Köksal Kastamonu Havalimanı Başmüdürü Oldu…
Son Başbakan Binali Yıldırım: "Cumhurbaşkanımıza 15 Temmuz'da Sahip Çıkan Muğla'dır"

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech