İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

CHP İL KONGRESİ'NDE NELER OLDU NELER

(82 Duygu)
(71 Duygu)
(58 Duygu)
(66 Duygu)
(59 Duygu)
(59 Duygu)
(64 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım geçtiğimiz hafta içinde yapılan CHP İl Kongresi için bir şeyler mi öğrenmek istiyorsunuz onu da anlatmaya çalışayım. CHP İl Kongresi günü çok sayıda CHP delegesi ile görüştüm ve bilgi almaya çalıştım. Çoğunluğunun söyleyişleri ise: Biz hayatımızda böylesine kısır geçen seçim görmedim. Önceki il kongrelerinde tek aday çıksa bile partililer arasında bir hareketlilik olur şen şakrak bir CHP İl Kongresi gerçekleşirdi. Ama şimdi öyle olmadı, yapılan toplantılarda şiddetli bir şekilde el kol hareketleri olunca CHP İl Başkan adaylarından Oruç Özkan adaylıktan çekilince yeni baskılar yapılınca mevcut CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu tek aday olarak çıkartılmak istendi ve Muğla CHP kurmaylarının istekleri yerine gelmiş oldu.
Sevgili okurlarım lafı uzatmaya gerek yok il başkanlığı seçimi partililerin isteği doğrultusunda olmadığı dile getirildi. Ama biz yine de il kongresinde neler oldu kaldı onu dile getirmeye çalışalım. Divan Başkanlığı’na CHP Parti Meclisi üyesi ve İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek getirilirken konuşmacı olarak Milletvekili Süleyman Girgin, Suat Özcan, Mürsel Alban, Burak Erbay ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, eski milletvekillerinden Dr. Ali Arslan, Sami Gökmen, Zeki Çakıroğlu ve mevcut İl Başkanı Adem Zeybekoğlu yapmış oldukları konuşmalarda partililere hitap ettiler.
MARMARİS İLÇE ÖRGÜTÜ PROSTESTO ETTİ İLÇE BAŞKANI DA ÇOK AĞIR KONUŞTU
Sevgili okurlarım şimdiye kadar böyle bir heyecansız seçim yapılmadığını söyleyen CHP delegelerinin bir kısmı oy atmayı istemeyerek gittiklerini dile getirdiler. İşte bunun örneğini de Marmaris CHP Örgütü il kongresine gelmeyerek protesto ettikleri görüldü. CHP Marmaris CHP İlçe Başkanı protestosunu yapmış olduğu anlamlı bir konuşmayla dile getirdi ve partililer tarafından alkışlandı. Marmaris CHP İlçe Başkanı Zekican Balcı kongrede bakınız neler söyledi: CHP İl Başkanlığı seçiminde alınan kararlar baskılar nedeniyle hayata geçirilememiş. Müdahaleler nedeniyle olan seyrinden saptırılmış partimiz Muğla’da bu seçimden gözlenerek çıkmaktan Greksiz yere büyük bir yara almıştır. Sevgili ilçe başkanı arkadaşlarım biz kısa bir süre içinde 13 ilçe başkanı olarak toplandık. Değişim kararı aldık. Ne oldu da bu karar ortadan kalktı. Yerel seçimde almış olduğumuz yenilgiyi unutmayalım. Yine aynı yenilgiyi mi almak istiyoruz. Bu yönetimle bir yere varılmaz. Bazı kurmaylar arasında hangi pazarlıklar yapıldı? Bu süreç Marmaris CHP Örgütünü üzdü. Biz bunu kabullenmeyeceğiz. Bu nedenle bu kongre sonuçlarıma ortak olmuyoruz. Ama partimizin iktidarı için sonuna kadar çalışacağız. Bunun böyle bilinmesini isteriz dedi.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

112 çalışanlarının izinleri iptal
Erol Kapiz Aday Olmayacağını Açıkladı
Milas denetimden tam not aldı
SOCAR AVIATION, Milas-Bodrum Havalimanı’nda yakıt teminini kendi ikmal tesislerinden yapacak
Bakan açıkladı! Nakdi Ücret Desteği ödemeleri YARIN başlıyor?
İkinci el araç satışına yeni düzenleme: Araç başına 5 bin TL ceza kesilecek
Bedelli askerlikte yeni ücretlendirme
Sağlık çalışanları Kovid-19 tedavisine alındı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech