İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Başarılı bir bürokrat olan Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Cumhur Çoban

(32 Duygu)
(16 Duygu)
(22 Duygu)
(17 Duygu)
(25 Duygu)
(22 Duygu)
(20 Duygu)
 

17072021hkocabiyikkoseyazisi.jpg

Sevgili okurlarım, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Cumhur Çoban, uzun yıllar 30 yıldan fazla eğitim camiasında bulunmuş, öğretmenlik ve müdürlük görevlerinde okullarda idarecilik yapmış, bundan 15 yıl önce emekliliğe ayrılıp dönemin Bayır Beldesi'nden CHP'den belediye başkanlığı görevinde bulunmuş ve bir hayli güzel çalışmalar yapmış isimdir.

Tabi bu arada Cumhur Çoban, siyasetin içinde olduğu için çok sayıda siyasetçi ve eğitim camiası ile iç içe olmuş, yapmış olduğu görev sıralarında eş ve dostlarının iyi gününde, kötü gününde bulunmuş bir kişiliğe sahiptir. Sayın Çoban, Bayır'dan ayrıldıktan sonra Muğla Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olmuş, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ün başkan yardımcılığına getirilmiştir. Bu dönemde de vatandaşlar ile iyi ilişkiler içinde bulunmuş. Muğla'da kendisini bir bürokrat olarak değil de insan olarak kabullendirmeyi bilmiştir.

Sevgili okurlarım, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Cumhur Çoban'ı yakinen tanır ve iyi bilirim. İnsanlara karşı saygınlığını ve güler yüzlülüğünü hiçbir zaman elden bırakmaz. Öylede olduğu için karşı taraftan aynı güzellikleri karşı taraftan almasını iyi bilir.

Sevgili okurlarım, sayın Çoban iş yapmayı ve yaptırmayı da çok sever. Vatandaşlarla da iyi geçinmesini bilir aynı zamanda da Büyükşehir Belediye personeli olsun, Menteşe Belediye personeli ile olsun devamlı diyalog içindedir. İş bitiriciliği ile yakından tanıdığımız Başkan Yardımcısı Cumhur Çoban Bey Muğla için ender rastlanan bir bürokrat olduğunu söyleyebilirim. O yüzden önceden olduğu gibi bugünde Cumhur Çoban'ın adı sağ ve sol kesim tarafından devamlı güzelliklerle anılmaktadır sevgili okurlarım.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

haberihbargf.gif

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

reklamsabit-icasagi.gif

MİNNETTARIZ…
Engellilerin Ulaşım Sorunları Oda Başkanına Aktarıldı
Özcan Ailesi’nin acı günü
Başkan Tokat’tan bir dizi ziyaret
Denizlerden 2 Milyon 585 Bin 970 Kg Atık Toplandı
Davutoğlu Haftasonu Muğla’ya Geliyor
Girgin, Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'ndeki Sorunları Gündeme Getirdi
Milas OSB yol hafriyatı ve duvar yapım sözleşmesi imzalandı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech